معرفی شرکت

پیمانکار نمونه استان کرمان در سال های 1381 و 1384 از جشنواره شهید رجایی   
مؤسس:مهندس امیرعلی مظهری

یکی از ضرورت های اساسی و درخور اهمیت در برنامه های توسعه اقتصادی – اجتماعی کشور، ایجاد شرکت هایی است که بتوانند با بهره گیری از نیروی کارآمد و متخصص در عمران و آبادانی کشور سهیم باشند.

شرکت رزوه در چهارچوب چنین دید و باوری در ابتدای سال 1367 شکل گرفت که پس از طی مراحل قانونی در مهرماه 1367 به صورت مرکز فنی ، تخصصی فعالیت خود را در سطح استان کرمان  آغاز نمود.

شرکت رزوه که در گروه پیمانکاران صلاحیت دار سازمان مدیریت و برنامه ریزی با پایه پنج در رشته تاسیسات و تجهیزات ابنیه و پایه پنج در رشته آب قرار دارد، همواره سعی بر این داشته است که نه تنها به عنوان پیمانکار بلکه به عنوان همکاری واقعی و دلسوز در کنار مسئولین محترم و صدیق  در حل مشکلات و رفع موانع و بهسازی پروژه های عمرانی کوشا باشد.

شرکت رزوه با در اختیار داشتن امکانات مالی و ابزار کافی و کادر متخصص و اتکا بر توان علمی و عملی و مهندسین و کادر ورزیده خود و تجربه طولانی در زمینه طراحی و اجرای تاسیسات : تهویه مطبوع ، شوفاژ، برق ، بخار و گاز ،آب و فاضلاب در سطح استان کرمان فعالیت داشته و موفق شده است عملیات  اجرایی یکصد پروژه را متناسب با طرحهای زمان بندی شده به نحو احسن انجام دهد.

 شرکت رزوه عضو اتحادیه صنف تاسیسات ساختمان و عضو انجمن شرکت های ساختمانی ، تاسیساتی و راهسازی استان کرمان می باشد.

آدرس

  • کرمان ابتدای خیابان مطهری غربی،نبش کوچه 25 پلاک 403
  • 034-32263121
  • 034-32226064
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ورود به سایت